[two_third last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]
“TaÅ¡tina muÅ¡karaca je u većini sluÄajeva rezultat njihovih profesionalnih aktivnosti. Razmjeri koje dosežu ponekad su gotovo groteskni. Većina muÅ¡karaca se neÄega boji i puni su predrasuda – kojih nema u sluÄaju većine žena. MuÅ¡karci su sklone zamjerati svako mijeÅ¡anje u njihov naÄin razmiÅ¡ljanja i njihova skrivena uvjerenja. To je posebno sluÄaj s njihovim muÅ¡kim prestižem, za koji smatraju da ga moraju Äuvati Äak i kada nije ugrožen. Mogu se bojati da su bolesni – ili govoreći da su bolesni; možda imaju financijske ili neke druge potisnute brige. Ali Äešće nego ne pate samo od – straha. MuÅ¡karci gotovo uvijek nisu iskreni, ni prema sebi ni prema meni.”
McGuire, William (ur.), *C. G. Jung Speaking: Interviews and Encounters*
[/two_third]
Rodjen sam 1975. godine u Zagrebu. Nakon srednje škole upisujem Filozofski fakultet kojeg završavam 2000. godine. Od 1992. godine bavim se meditacijom, studiranjem Zapadne i Isto?ne filozofije, psihologije, te na tu temu završavam doktorski studij, objavljujem knjige i znanstvene radove. Zapadnom astrologijom se bavim od 1997. godine do 1999.g., a nakon toga završavam studij jyotisha 2000.g. O jyotishu objavljujem mnoge ?lanke ( Multikulturalni casopis, Grombol, Sensa, Cosmopolitan). Od 2002. godine sam instruktor yoge, te podu?avam tehnike meditacije. Takodjer, održavam sljede?e radionice: Deprogramiranje odnosa, radionice o odnosima i samopouzdanju kao i individualna savjetovanja na temelju Jungove psihologije za one koji imaju poteškosca u braku. Završio sam doktorski studij, smjer filozofije na temu filozofije i nesvjesnog. Tako?er, objavio sam knjige: Jyotish i djelovanje Shanija, Nesvjesno u filozofiji Istoka i Zapada, Budjenje, Jedan muškarac i jedna žena, Katalog samozavaravanja, Muškarac i žena u procjepu, O ljubavi. Dvadeset pet godina rada s klijentima i petnaest tisuca savjetovanja daje vam mogucnost da se bolje upoznate sa svojim projekcija kroz moju praksu..